Schody Proste ECO


Najmniejsze schody–
Minimalna długość licznika w suficie wynosi od 1 metra.

Kąt instalacji od 45 do 67 dostosowuje się do pomieszczenia przy zainstalowaniu.
Лестница  "LOFT STYLE TREND"
Schody Restairs ECO . Z ogrodzeniem wykonanym z kręconej poręczy.
Możliwe jest dostarczenie niepomalowane, do samodzielnego malowania w swoim kolorze.

Tylko rama metalowa tych schodów, bez stopni, pokrycia - podkład - od 95 zł. Dostawa w ciągu 6 dni po dokonaniu płatności.


Schody Restairs ECO z 12 stopni, metalu i stopni - malowane, z poręczą - 1160 zł.
Schody są dostępne. Wysyłka natychmiast po dokonaniu płatności.


LOFT GLASS, DĄB - schody z ogrodzeniem ze szkła i stali nierdzewnej. Lity dąb, malowanie - w profesjonalnej komorze: trójwarstwowy lakier odporny na zużycie, wykończenie patyny. Rama metalowa pokryta jest sproszkowaną farbą pieczoną. Cena za 12 kroków - 5950 zł. Czas produkcji wynosi – 14 dni.


Aby zamówić kliknij na cenę żądanych schodów w tabeli, wprowadź swój telefon. Cena w PLN.

10
stopni
11
stopni
12
stopni
13
stopni
14
stopni
15
stopni
Schody Proste ECO, rama metalowa, bez stopni i bez ogrodzenia595zł760zł950zł1145zł
Schody Proste ECO z wyprofilowaną poręczą i stopniami wykonana z drewna sosnowego, klasa AA, lakierowana980zł1160zł1350zł1560zł1740zł
Schody LOFT style, rura 20x40, ogrodzenie ze stali nierdzewnej, z poręczą i stopniami sosnowymi, malowane i wykończone1670zł1800zł2270zł2620zł2800zł
Schody LOFT style GLASS z dębowymi stopniami, ogrodzenie ze szkła, z dostawą i montażem5950zł6500zł7000zł8600zł

Ceny i wymiary schodów

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ

Telefon

+48718808190

Pytania - odpowiedzi

1Dlaczego wasze ceny są niższe od średniej rynkowej?
Nasze schody są już gotowe. W przeciwieństwie do schodów na zamówienie, są oszczędności na:

Konstrukcja schodów oparta jest na wykorzystaniu standardowych części, zmniejszenie strat drogich materiałów, skrócenie czasu obróbki CNC dla seryjnej produkcji części, itd. Aby zaoszczędzić Państwa pieniądze, możemy zaoferować schody Restairs w stanie surowym, do samodzielnego pomalowania na wybrany przez Państwa kolor. Nasze schody są łatwe i proste w samodzielnym montażu (instrukcja w zestawie), co jeszcze bardziej "ułatwia" ostateczną cenę. Jednak dla zamożnych klientów, jesteśmy gotowi zaoferować pełnowartościowe schody na zamówienie, które z powodzeniem produkujemy od 8 lat. Czytaj więcej tutaj:
2Jak zamówić schody Restairs?
Zamówienie składa się z następujących etapów:

- Kliknij na "Sprawdź dostępność" i wprowadź swoje wymiary pokoju (niedokładne, +/- 10 cm, - wprowadź wymiary z pamięci) do naszego formularza sprawdzania dostępności schodów. Nasz kierownik, odbierając schody Restairs, przygotuje ofertę na schody dokładnie dopasowaną do Państwa obiektu. Ofertę wyślemy na podany adres e-mail.

- W ofercie podajemy: wszystkie główne wymiary schodów, materiał z jakiego mają być wykonane, kolor, cenę oraz termin realizacji. Sprawdź wymiary, zaakceptuj ofertę - wystarczy Twojego podpisu na nim. Bez przedpłaty! Odeślij do nas zaakceptowaną ofertę.

– Kontaktujemy się z Państwem, doprecyzowujemy szczegóły zamówienia, dzwonimy z dokładną datą gotowości Państwa schodów. Schody standardowe mamy w magazynie- wysyłka natychmiast.

Kiedy będzie gotowe, przyjdź do naszego biura, zapłać i natychmiast odbierz swoje schody! Za dodatkową opłatą możliwy jest pomiar pomieszczenia, dostawa schodów lub ich montaż
3Jak prawidłowo zmierzyć pomieszczenie?
Tylko trzy wymiary są wymagane do prawidłowego doboru schodów stopniowych Restairs:

- wysokość pomieszczenia do sufitu w mm, + wysokość podłogi drugiego piętra;

- długość otworu i jego szerokość w mm

- kierunek skrętu schodów: w lewo lub w prawo. Ponadto schody Restairs są "dopasowywane" do Państwa pomieszczenia, co pozwala na niedokładności w tych wymiarach do +/- 100 mm. Wystarczy wprowadzić wymiary z pamięci, abyśmy mogli zaproponować Państwu schody w pełni dla Państwa odpowiednie.
4Czy dostarczycie mi drabinę do Gdańska?
- Oczywiście dowozimy po 100% wpłacie za schody. Koszt wysyłki tutaj - cennik przesyłek DPD. Zestaw drabin Restairs pakowany jest na jednej palecie o wadze 120kg.

Film o naszej produkcji

Poproś o telefon od specjalisty

Lub zadzwoń pod numer telefonu: +48718808190