Schody Restairs Highline GLASS

Szkło, stal nierdzewna, Dąb - solidne, modne schody.
Лестница  "LOFT STYLE TREND"
Produkcja fabryczna pozwala utrzymać akceptowalne ceny za produkt high-tech.

Wykonane w kształcie litery L, w kształcie litery U, a także dla schodów prostych i dla ogrodzenia otworu schodów na drugim piętrze pomieszczenia.

Ceny obejmują pomiar i montaż gotowych schodów. Instalacja składa się z dwóch etapów: 1. montaż samych schodów, 2. zamiar powstałych rogów schodów i zamówienie na produkcję szklanych ogrodzeń schodów.

Cena na schody Proste, na 12 stopni, malowane, z poręczą i stopniami z dębu, klasa AA, tonowanie, patyna, lakier - 5400 zł. Do zamówienia, przedpłata 10%. Czas realizacji zamówienia - 10 dni.

Schody w kształcie litery L na 15 stopni, malowane, z poręczą i schodami z Dębu, klasa AA, barwienie, patyna, lakier - 7600 zł.

Ogrodzenie otworu na drugim piętrze, poręcz - dąb, ogrodzenie szkło; filary i szkło mocujące - nierdzewna: 680-1500 zł / metr

Aby zamówić kliknij na cenę żądanych schodów w tabeli, wprowadź swój telefon. Cena w PLN.

12
stopni
13
stopni
14
stopni
15
stopni
16
stopni
17
stopni
18
stopni
Schody PROSTE LOFT style GLASS ze stopniami dębowymi, ogrodzenie ze szkła, z dostawą i montażem5400zł6400zł7200zł7600zł
Schody L-kształtne LOFT style GLASS , dąb, szkło, z dostawą i montażem5400zł6400zł7200zł7600zł7800zł8150zł
Schody U-kształtne LOFT style GLASS, ze stopniami dębowymi, ogrodzenie pierwszego i drugiego biegu schodów ze szkła, z wykończeniem i montażem7500zł8100zł9000zł9900zł10500zł11500zł
Ogrodzenie otworu schodów, na drugim piętrze. Poręcze z Dębu, Szkła.680zł980zł1500zł

Pytania - odpowiedzi

1Dlaczego wasze ceny są niższe od średniej rynkowej?
Nasze schody są już gotowe. W przeciwieństwie do schodów na zamówienie, są oszczędności na:

Konstrukcja schodów oparta jest na wykorzystaniu standardowych części, zmniejszenie strat drogich materiałów, skrócenie czasu obróbki CNC dla seryjnej produkcji części, itd. Aby zaoszczędzić Państwa pieniądze, możemy zaoferować schody Restairs w stanie surowym, do samodzielnego pomalowania na wybrany przez Państwa kolor. Nasze schody są łatwe i proste w samodzielnym montażu (instrukcja w zestawie), co jeszcze bardziej "ułatwia" ostateczną cenę. Jednak dla zamożnych klientów, jesteśmy gotowi zaoferować pełnowartościowe schody na zamówienie, które z powodzeniem produkujemy od 8 lat. Czytaj więcej tutaj:
2Jak zamówić schody Restairs?
Zamówienie składa się z następujących etapów:

- Kliknij na "Sprawdź dostępność" i wprowadź swoje wymiary pokoju (niedokładne, +/- 10 cm, - wprowadź wymiary z pamięci) do naszego formularza sprawdzania dostępności schodów. Nasz kierownik, odbierając schody Restairs, przygotuje ofertę na schody dokładnie dopasowaną do Państwa obiektu. Ofertę wyślemy na podany adres e-mail.

- W ofercie podajemy: wszystkie główne wymiary schodów, materiał z jakiego mają być wykonane, kolor, cenę oraz termin realizacji. Sprawdź wymiary, zaakceptuj ofertę - wystarczy Twojego podpisu na nim. Bez przedpłaty! Odeślij do nas zaakceptowaną ofertę.

– Kontaktujemy się z Państwem, doprecyzowujemy szczegóły zamówienia, dzwonimy z dokładną datą gotowości Państwa schodów. Schody standardowe mamy w magazynie- wysyłka natychmiast.

Kiedy będzie gotowe, przyjdź do naszego biura, zapłać i natychmiast odbierz swoje schody! Za dodatkową opłatą możliwy jest pomiar pomieszczenia, dostawa schodów lub ich montaż
3Jak prawidłowo zmierzyć pomieszczenie?
Tylko trzy wymiary są wymagane do prawidłowego doboru schodów stopniowych Restairs:

- wysokość pomieszczenia do sufitu w mm, + wysokość podłogi drugiego piętra;

- długość otworu i jego szerokość w mm

- kierunek skrętu schodów: w lewo lub w prawo. Ponadto schody zeStep są "dopasowywane" do Państwa pomieszczenia, co pozwala na niedokładności w tych wymiarach do +/- 100 mm. Wystarczy wprowadzić wymiary z pamięci, abyśmy mogli zaproponować Państwu schody w pełni dla Państwa odpowiednie.
4Czy dostarczycie mi drabinę do Gdańska?
- Oczywiście dowozimy po 100% wpłacie za schody. Koszt wysyłki tutaj - cennik przesyłek DPD. Zestaw drabin Restairs pakowany jest na jednej palecie o wadze 120kg.

Film o naszej produkcji

Poproś o telefon od specjalisty

Lub zadzwoń pod numer telefonu: +48718808190