Schody Restairs mini, w modnym stylu LOFT


Wygodne, biezpieczne ,małe schody. Minimalna wielkość otworu w suficie 0,8м х 0,6м !!
Ze stromym kątem montażu w 55*-65* - następna szerokość stopni zostaje 200-250мм !

Dzięki stopniom o naprzemiennej wysokości Restairs mini przy każdym kroku utrzymywana jest wygodna szerokość stopnia. Wystarczająco dużo miejsca na nogi (200-250мм), nawet podczas ruchu w dół, twarzą do przodu.

Niskie stopnie - Bezpieczne dla dzieci. Szeroki stopień - Wygodny dla osób starszych.

Opatentowane mocowania – drabina podczas montażu dopasowuje się do pomieszczenia.

Schody Restairs mini, EKO zawiera 14 stopni , metalowe,pomalowany.- 890 руб. Poręcz do niej – 65 руб. Schody są dostępne.Wysyłka natychmiastowa po dokonaniu płatności.

Schody Restairs mini, LOFT , Dąb -schody ze stopniami wykonanymi z litego drewna dębowego.Malowanie - w profesjonalnej komorze: trójwarstwowy lakier odporny na ścieranie, wykończenie patynowane. Metalowa konstrukcja pokryta jest wypaloną farbą proszkową. Cena za 16 stopni – 1990. Poręcz do niej – 165 руб. Ogrodzenie otworu pierwszego piętra, stal nierdzewna, poręcz z litego drewna dębowego, - 180руб/metr bieżący. Czas produkcji wynosi – 7 dni.

Tylko metalowa rama tych schodów,bez stopni ,- NIE DOSTARCZANE ze względu na skomplikowaną konstrukcję stopni.

Tabela – niżej :

Aby zamówić kliknij na cenę żądanych schodów w tabeli, wprowadź swój telefon. Cena w PLN.
14
stopni
15
stopni
16
stopni
17
stopni
18
stopni
19
stopni
Schody Restairs mini, Eco ze stopniami sosnowymi, malowanym metalem1400zł1600zł2000zł
Schody Restairs mini, Eco ze stopniami sosnowym, pomalowane i przycięte1900zł2250zł2590zł2850zł3350zł
Poręcz na ścianie, Restairs mini, ECO100zł150zł220zł300zł400zł
Schody Restairs mini, Eco ze stopniami z dębu, z poręczą3200zł3650zł4300zł4800zł
Ogrodzenie pierwszego piętraDo 2 metrów, prosta poręcz2-3м, z zakrętem2-3 metry, 2 zakręty3-4 metry, ogrodzenia z 4-ch stron
dla LOFT, dąb, stal nierdzewna290 zl380 zl520 zl830 zl
Dla ECO ,poręcz sosnowa , stal nierdzewna150 zl260 zl350 zl600 zl

Ceny i wymiary schodów

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY POWIĘKSZYĆ

Pytania - odpowiedzi

1Dlaczego wasze ceny są niższe od średniej rynkowej?
Nasze schody są już gotowe. W przeciwieństwie do schodów na zamówienie, są oszczędności na:

Konstrukcja schodów oparta jest na wykorzystaniu standardowych części, zmniejszenie strat drogich materiałów, skrócenie czasu obróbki CNC dla seryjnej produkcji części, itd. Aby zaoszczędzić Państwa pieniądze, możemy zaoferować schody Restairs w stanie surowym, do samodzielnego pomalowania na wybrany przez Państwa kolor. Nasze schody są łatwe i proste w samodzielnym montażu (instrukcja w zestawie), co jeszcze bardziej "ułatwia" ostateczną cenę. Jednak dla zamożnych klientów, jesteśmy gotowi zaoferować pełnowartościowe schody na zamówienie, które z powodzeniem produkujemy od 8 lat. Czytaj więcej tutaj:
2Jak zamówić schody Restairs?
Zamówienie składa się z następujących etapów:

- Kliknij na "Sprawdź dostępność" i wprowadź swoje wymiary pokoju (niedokładne, +/- 10 cm, - wprowadź wymiary z pamięci) do naszego formularza sprawdzania dostępności schodów. Nasz kierownik, odbierając schody Restairs, przygotuje ofertę na schody dokładnie dopasowaną do Państwa obiektu. Ofertę wyślemy na podany adres e-mail.

- W ofercie podajemy: wszystkie główne wymiary schodów, materiał z jakiego mają być wykonane, kolor, cenę oraz termin realizacji. Sprawdź wymiary, zaakceptuj ofertę - wystarczy Twojego podpisu na nim. Bez przedpłaty! Odeślij do nas zaakceptowaną ofertę.

– Kontaktujemy się z Państwem, doprecyzowujemy szczegóły zamówienia, dzwonimy z dokładną datą gotowości Państwa schodów. Schody standardowe mamy w magazynie- wysyłka natychmiast.

Kiedy będzie gotowe, przyjdź do naszego biura, zapłać i natychmiast odbierz swoje schody! Za dodatkową opłatą możliwy jest pomiar pomieszczenia, dostawa schodów lub ich montaż
3Jak prawidłowo zmierzyć pomieszczenie?
Tylko trzy wymiary są wymagane do prawidłowego doboru schodów stopniowych Restairs:

- wysokość pomieszczenia do sufitu w mm, + wysokość podłogi drugiego piętra;

- długość otworu i jego szerokość w mm

- kierunek skrętu schodów: w lewo lub w prawo. Ponadto schody zeStep są "dopasowywane" do Państwa pomieszczenia, co pozwala na niedokładności w tych wymiarach do +/- 100 mm. Wystarczy wprowadzić wymiary z pamięci, abyśmy mogli zaproponować Państwu schody w pełni dla Państwa odpowiednie.
4Czy dostarczycie mi drabinę do Gdańska?
- Oczywiście dowozimy po 100% wpłacie za schody. Koszt wysyłki tutaj - cennik przesyłek DPD. Zestaw drabin Restairs pakowany jest na jednej palecie o wadze 120kg.

Film o naszej produkcji

Poproś o telefon od specjalisty

Lub zadzwoń pod numer telefonu: +48718808190